טאפאס וטאפאס

בלוג מוזיקה ונשנושים

טאפאס וטאפאס header image 2

שקט בקופסה

19 בOctober, 2011 מאת נמרוד

לפני הכל – מכל הפסטיבל התקשורתי של היום הזה, “התמונות ההיסטוריות”, והשידורים החיים. התמונה שאיתה אני אשאר היא הסטריפ הפשוט והנפלא הזה של אסף חנוכה. כדאי גם לראות את הסטריפ הקודם שלו בנושא, ובכלל לעקוב אחרי הקומיקס המצויין הזה.

עזריאלי בלילה - צילום: מאיר יעקב

עזריאלי בלילה - צילום: מאיר יעקב

מחלון המשרד החדש שלי, כמה עשרות קומות מעל המולת הקניון של עזריאלי, רואים הרבה נתיבי איילון וקצת ים*. החלונות העבים חוסמים את הרעש של הכביש, ולצפות בפקקים האיטיים והדוממים זה מרגיע להפליא. גם בפנים שקט. שקט בהרבה מהמשרדים הקודמים בחברה הקודמת.

השהייה בקופסת הזכוכית הדוממת הזו יכולה להיות מלחיצה לפעמים, אבל לפחות זה נותן לי הזדמנות להאזין למוזיקה בלי הפרעות. הצליל האיטי והאמורפי של Remember Rememeber הוא לא מה שהייתי מאזין לו בדרך כלל בבית, בוודאי לא באייפוד תוך כדי תנועה. אבל מול המחשב בעבודה הוא מושלם. מסוג האלבומים שהופכים כל מטלה לנעימה הרבה ביותר, בלי לגזול ממנה אף טיפה של תשומת לב. אחרי לא מעט האזנות אני עדיין לא מסוגל לשחזר כמעט אף תו מהאלבום הזה, אבל הוא תמיד מצליח להכניס כמות נכונה של צליל לתוך השקט מסביב.

Remember Remember – The Quickening by Rock Action Records

האלבום החדש של Peggy Sue הוא בדיוק ההפך הגמור מזה של Remember Remember – מלא שירים מלאי נשמה, קליטים ומובחנים היטב זה מזה, שצועקים לתשומת לב. הוא גם ללא ספק האלבום הטוב ביותר ששמעתי לאחרונה. את התחרות הכי טובה על התואר נתן לו Tamer Animal האפלולי של Other Lives, ולו רק בזכות שיר הנושא המהפנט.


Other Lives – Tamer_Animals


Other Lives – As I Lay My Head Down

* בפעם הבאה שאתם מתלהבים מהכתובות המטופשות על עזריאלי, תחשבו על האנשים המסכנים במשרדים שהפקיעו להם את החלון לטובת השטות הזאת. שיחנק מיסז’ניקוב עם התחרות המטומטמת שלו.

עוד טעימות:

תגיות:   · · · · · · · · 3 תגובות

השאר תגובה

3 תגובות עד כה ↓