טאפאס וטאפאס

בלוג מוזיקה ונשנושים

טאפאס וטאפאס header image 2

גזר גזר

3 בMay, 2008 מאת נמרוד

בשבוע שעבר נשלחתי על ידי האישה לשטוף את האוטו בעקבות מתקפת האובך האחרונה. יש מעט פעולות בעולם שמיותרות בעיני יותר משטיפה חיצונית של האוטו. מצד שני, הגלגול האיטי של הרכב דרך מנהרת השטיפה הצבעונית הוא מסוג החוויות שד”ר אלברט הופמן, ממציא הLSD שנפטר השבוע, בוודאי היה ממליץ עליהם בחום.

לנסיעה הקצרה בחרתי גם אלבום קצר ומהנה במיוחד – “Six Demon Bag”, אלבומם השני והמצויין של “Man Man”. מה רבה הייתה שמחתי כשיד המקרה (עם מעט עזרה מהיד על כפתור ה-skip), הביאה את השיר האהוב עלי באלבום, “Black Mission Goggles” להתנגן בדיוק כאשר משאבות הקצף והמברשות הצבעוניות החלו בפעולתם, בזמן שאני מתרווח במושב והוגה את “מיקסטייפ לשטיפת המכונית” שכנראה לא יצא לפועל לעולם.

בנתיים יצא לאוויר העולם אלבומם השלישי של הלהקה, “Rabbit habits”, פופי ונגיש יותר מקודמו – ועל פי שתיים-שלוש האזנות, גם קצת פחות טוב. ועדיין, יש בו את כל מה שגרם לי לאהוב את הגברים-גברים – את השירה הטום-וייטסית-על-ספידים של הונוס הונוס הסולן, שרוב האנשים בוודאי ימצאו כמעצבנת במיוחד, את עבודת הקלידים מקצבי הקסילופון שגורמים לי להנפה בלתי נשלטת של אצבעות באוויר ואת אווירת הקברט המשופמת ששורה על הכול.

עוד טעימות:

תגיות:   · · · · אין תגובות

השאר תגובה

אין תגובות עד כה ↓

אין תגובות עדיין - מה דעתכם להתחיל משהו?